Vzor americkej vlajky na pozadie

WIDEBODIED 1953 BUICK – KLASIKA PRE ROVNÉ CESTY

Vo svete kreslenia digitálnych automobilov je veľa krásy. Je to oblasť, v ktorej sa mnohí talentovaní umelci môžu vyjadriť a vytvoriť niektoré skutočne nádherné výtvory. A to všetko bez toho, aby ste sa museli dostať k skutočnému autu. Jedným z najlepších je Timothy Adry Emmanuel. Teraz vytvoril túto úžasnú sadu renderov s Buickom z roku 1953, ktorý prešiel niekoľkými vážnymi zmenami, aby vytvoril dramatický a prepracovaný kabriolet, ktorý určite zaujme pohľad na ulici.

Ak sa pozrieme na Buick z roku 1953, či už je to Skylark alebo Roadmaster, môžeme vidieť niektoré konštrukčné charakteristiky, ktoré sa teraz prenášajú do tohto nového (digitálneho) Buicku. Po prvé, predná časť a mriežka si zachovávajú klasické chrómové prvky a samotná mriežka má rovnaký dizajn Buick. Viditeľne však vidíme, že Buick teraz sedí oveľa nižšie k zemi a disponuje rozšíreným telom predovšetkým na predných kolesách. Dizajnér osadil auto nadmieru širokými kolesami, aby docielil agresívneho vzhľadu a podtrhol plánovaný výkon auta.

ĎALŠIE ZMENY

V Buicku je tiež veľa ďalších zmien. Otvory na boku vozidla sa tiež presúvajú tesne nad kolesami na stranu kapoty. Emmanuel tiež nahradil kolesá, s tradičnými bielymi pneumatikami, ktoré sú teraz v prospech oveľa modernejším a agresívnejším viac lúčovým kolies. Boky auta odhaľujú aj ďalšie zmeny. Výfukový systém, ktorý je teraz na tomto aute, určite nie je štandardný, s dlhými výfukovými potrubiami na oboch stranách vozidla, ktoré pridávajú tomuto veľkolepému vozidlu ešte väčšiu drámu.

Tento Buick je veľmi ďaleko od svojej štandardnej predlohy. Je ultra-agresívny a má objemnejší postoj ako ktorýkoľvek Buick z roku 1953. Zadná časť auta tiež odhaľuje niektoré prvky agresívnejšieho vzhľadu. Samozrejmosťou sú väčšie blatníky, ktoré prekrývajú väčšie pneumatiky. Zadná strana tiež krásne ukazuje nižší postoj Buick. Potešujúcim prvkom dizajnu je množstvo zachovaného chrómu vrátane masívnych chrómových nárazníkov.

ČO JE WIDEBODIED (WIDE-BODIE)

Štýl widebody mení vzhľad vozidla rozšírením jeho postoja pomocou väčších pneumatík. Pridaním lemu blatníka sa dosiahne podobný cieľ. Kompletný široko uhly štýl mení celý vzhľad vozidla.

Zraz amerických historických a klasických automobilov v Trnave.

Zdroj: Timothy Adry Emmanuel