Vzor americkej vlajky na pozadie

POSTAVTE SI MODEL LEGENDÁRNEHO AUTA ZO SÁGY RÝCHLO A ZBESILO!

Nová kolekcia od De Agostini – Rychle a zběsile Dodge Charger RT.

Dodge Charger je kultové vozidlo. Je to auto také silné, že sa ho bál riadiť dokonca aj sám Dominic Toretto! Stalo sa najznámejším vozom v legendárnej sérii filmov štúdia Universal – Rýchlo a zbesilo. A teraz môže byť jeho model konečne váš!

Objednajte si kolekciu na stránke https://bit.ly/DodgeSK  použite kód DODGEINFLU a získajte výnimočné darčeky pre objednávateľov!

Dodge Charger je ako čerešnička na torte prvej časti kultovej série. Vozidlo sa vo filme objavuje vtedy, keď Dominic rozpráva Brianovi svoj príbeh, ale naplno ho diváci vidia, keď na záver filmu vychádza z garáže a účastní sa pretekov vo finálnej scéne.

Vďaka najnovšej kolekcii vydavateľstva De Agostini máte možnosť precítiť hrdinov ságy Rýchlo a zbesilo a stať sa majiteľom vernej repliky tohto pekného auta v imponujúcej mierke 1 : 8. Kolekcia bola vytvorená na základe oficiálnych licencií firiem Universal a Dodge.

Kovová karoséria, akostné materiály, funkčné svetlomety, realistický motor, pohyblivý volant i kolesá – to je len niekoľko z plusov tohto unikátneho modelu. A ani samotné skladanie nie je zložité, pretože v každom čísle nájdete podrobný návod na montáž.

Po poskladaní bude mať auto tieto rozmery:

– dĺžka: 65,8 cm,                

– šírka: 24,4 cm,

– výška: 18,1 cm,

– a hmotnosť vyše 8 kg!

Kolekciu sa oplatí objednať si. Okrem nižšej ceny dostanete i takéto výnimočné darčeky: 3 plagáty s legendárnymi vozidlami zo série Rychle a zběsile, zakladač na časopisy kolekcie, hrnček s logom Rychle a zběsile, power banka s logom

Oplatí sa tiež zamyslieť sa nad kúpou Prémiovej ponuky. Získali by ste ďalšie skvelé darčeky: batoh s logom Rychle a zběsile a špeciálnu vitrínku na vystavovanie modelu.

Dodatočný darček čaká i na tých, ktorí sa rozhodnú platiť za kolekciu kartou alebo cez PayPal – bude to čiapka s logom Rychle a zběsile.

Objednajte si kolekciu na stránke https://bit.ly/DodgeSK  použite kód DODGEINFLU a získajte výnimočné darčeky pre objednávateľov!